ŠTÝLOVÉ DÁMSKE A PÁNSKE OBLEČENIE

E-SHOP S MODERNÝM A ŠTÝLOVÝM DÁMSKYM A PÁNSKYM OBLEČENÍM

Lov na zimné kožušinové bundy

Nenechajte sa už zimou prekvapiť a ulovte si jedinečný zimnú kúsok v podobe kožušinovej bundy. Trendom tejto zimy sa stali zimné bundy vo výrazných farebných  kožušinových prevedeniach. Bunda je ideálnym  kúsok na mrazivé zimné dni. Je kúskom, ktorý zahreje. Zima priniesla  trendové kúsky v rôznych farebných prevedeniach. Pri výbere siahnite po kvalitnej zimnej bunde, na ktorú sa môžete spoľahnúť.


Štýlové kožušinové bundy

Hitom zimy sú kožušinou zateplené bundy, ktoré poskytujú  teplo a pohodlie. Parky s výraznou a bohatou kožušinovou kapucňou. Bundy v našej kolekcii sú kvalitne prepracované a určite si ich zamilujete. U nás nájdete bundy s pravou, bohatou kožušinou ale aj umelou kožušinou, ktorá je v kvalitnom prepracovaní.

Odznaky sú stále v kurze

Trendom sa stali aj bundy s výraznými odznakmi, ktoré sú doplnené kožušinovým  lemom. Odznaky boli hitom letnej kolekcii, a tento trend postupne prepadol aj zimnú kolekciu. Odznaky môžete nájsť na jesenných a aj zimných bundách. Tento doplnok zvýrazní bundu alebo parku. Odznaky sú štýlové, farebné a sú veľmi vyhľadávaným doplnkom nie len na bundách.

Zima ukazuje svoju mrazivú silu a preto zvoľte teplé kožušinové bundy, ktoré zahrejú a urobia z Vás kráľovnú zimy. Teraz je ten správny čas  sa pripraviť na zimu a doplniť si šatník s výrazným kožušinovým kúskom, s ktorým Vás už zima neprekvapí.


Môže Vás zaujímať : Pleteniny hitom Zimy 2016/17