ŠTÝLOVÉ DÁMSKE A PÁNSKE OBLEČENIE

E-SHOP S MODERNÝM A ŠTÝLOVÝM DÁMSKYM A PÁNSKYM OBLEČENÍM

VÝMENA  TOVARU

V prípade, že ste dostali zásielku a zistíte, že tovar, ktorý ste si objednali je malý, veľký, alebo nie je úplne podľa Vašich predstáv, nezúfajte. Radi Vám ho vymeníme. V súlade so zákonom má zákazník právo na výmenu za iný tovar do 14 kalendárnych dní od prevzatia zásielky bez udania dôvodu.

Aby sme mohli výmenu tovaru bez udania dôvodu akceptovať je nutné aby bol tovar nepoškodený s originálnym nepoškodeným obalom a so všetkými pôvodnými štítkami originálne pripojenými k tovaru!

Ak sa rozhodnete pre výmenu, odporúčame postupovať nasledovne:

  • Do balíka vložte kópiu faktúry a uveďte na ňu poznámku: Požadujem výmenu tovaru za inú veľkosť /iný tovar a uveďte nám, o ktorý tovar a veľkosť máte záujem.

  • Výmenou je možno žiadať akýkoľvek iný model. Ak bude cena vyššia, zvyšok doplatíte pri prevzatí zásielky. Ak cena bude nižšia, peňažný rozdiel vrátime na Vami uvedený účet, ktorý priložíte ku kópii faktúry.

  • Tovar, ktorý budete zasielať späť na našu adresu, odošlite v pôvodnom neporušenom obale, nemal by niesť známky použitia (nepoškodený), mal by byť kompletný  vrátane visačiek.

  • Zásielku nám pošlite doporučene Slovenskou poštou (najlacnejšie, ako doporučený list) na našu adresu prevádzky :  Gabriela Hriňová,Krivec 773, 962 05 Hriňová.
  • Novú objednávku nevytvárajte! Vytvoríme ju za vás keď obdržíme Vašu zásielku. 

  • Vymenený tovar očakávajte najneskôr do 14 kal. dní.

V žiadnom prípade neposielajte tovar naspäť na dobierku!